15 rezultate
Apartamente de vânzare în Valea Lupului
🏠Apartament 2 cam, 72MP, etaj 4 // 📍Valea Lupului
106,000 €
Apartament cu 2 camere de vânzare
Valea Lupului
72 mp
2014
🏠Apartament 2 cam, 42MP, semidecomandat, etaj 1 // 📍Valea Lupului
89,500 €
Apartament cu 2 camere de vânzare
Valea Lupului
42 mp
2020
🏠Apartament 2 cam, 55MP, decomandat, etaj 2 // 📍Valea Lupului
125,000 €
Apartament cu 2 camere de vânzare
Valea Lupului
55 mp
2019
🏠Apartament 2 cam, 68 MP, decomandat // 📍Valea Lupului
155,000 €
Apartament cu 2 camere de vânzare
Valea Lupului
68 mp
2022
🏠 Apartament 1 cam, 38,74 MP, etaj 2/4, parcare inclusă // 📍 Valea Lupului
75,500 €
Apartament cu 1 camere de vânzare
Valea Lupului
38 mp
2017
🏠Apartament 2 cam, 56 MP, decomandat // 📍Valea Lupului – Popas Păcurari
98,000 €
Apartament cu 2 camere de vânzare
Valea Lupului
56 mp
2020
🏠Apartament 3 cam, 61MP, semidecomandat // 📍Valea Lupului
138,000 €
Apartament cu 3 camere de vânzare
Valea Lupului
54 mp
2018
🏠Apartament 3 camere, 65mp Tip Penthouse // 📍Valea Lupului - Rond Era
148,000 € (negociabil)
Apartament cu 3 camere de vânzare
Valea Lupului
65 mp
2018
🏠Apartament 3 cam, 73MP, etaj 1, parcare + boxă // 📍Valea Lupului - Rond ERA
133,000 €
Apartament cu 3 camere de vânzare
Valea Lupului
73 mp
2015
🏠 Apartament 3 cam, 75MP, decomandat // 📍 Valea Lupului
125,976 €
Apartament cu 3 camere de vânzare
Valea Lupului
75 mp
2017
🏠Apartament 2 cam, 50MP, etaj 1 // 📍Valea Lupului - Hotel Terra
120,000 € (negociabil)
Apartament cu 2 camere de vânzare
Valea Lupului
53 mp
2020
Etaj 2/Apartament-2camere -Mobilat&Utilat/Loc de Parcare-Valea Lupului!
79,000 € (negociabil)
Apartament cu 2 camere de vânzare
Valea Lupului
40 mp
2021
🏠Apartament 3 cam, 70MP, etaj 2 // 📍Valea Lupului
139,900 €
Apartament cu 3 camere de vânzare
Valea Lupului
74 mp
2018
🏠Apartament 2 cam, 48MP, decomandat // 📍Valea Lupului - Mall Moldova
105,000 €
Apartament cu 2 camere de vânzare
Valea Lupului
48 mp
2020
Apartament 1 Camere/Decomandat/Bloc din 2024 -40mp!Loc De Parcare inclus!
66,000 € (negociabil)
Apartament cu 1 camere de vânzare
Valea Lupului
36 mp
2024
Home Imobiliare, Agenție imobiliară Iasi, va ofera 469 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Iasi, apartamente de vânzare Iasi, apartamente de vânzare Iasi, apartamente de vânzare Iasi, Tatarasi sau apartamente de vânzare Iasi.